ROZSTANIE Z TOKSYCZNĄ OSOBĄ

Rozstanie z toksyczną osobą

Pozwól sobie na szczęście(7)

UWOLNIJ SIĘ OD TOKSYCZNEGO PARTNERA
RAZ NA ZAWSZE

Odkryj swoje nowe JA

Krok do wyjścia z toksycznego związku nie jest łatwy i należy się do niego przygotować. Dzięki kursowy “Rozstanie z toksycznym partnerem” uda Ci się to zrobić. Głęboko przeanalizujesz swoje przekonania, które trzymają Cię w tym związku, znajdziesz w sobie przyczynę bycia ofiarą toksycznego partnera, zobaczysz, czy walka w tym związku ma sens, a jak tak, jak ją rozpocząć. Kiedy już podejmiesz decyzję o rozstaniu nauczysz się reagować na wszystkie zagrywki swojego eks partnera/ki ( a jest ich naprawdę wiele), nauczysz się stawiać granicę i dbać o własne potrzeby. Ten kurs również zabezpieczy Cię przed ewentualnym kolejnym toksycznym związkiem, a co jak co, takich osób, partnerów w dzisiejszym świecie nie brakuje…

 

Amy Porterfield Online Marketing Expert & NY Times Best Selling Author

Dosyć już:


Po ukończeniu kursu

PROGRAM KURSU

Prezent niespodzianka

CO OTRZYMASZ

POKAZ AUDIOWIZUALNY

Prawie 6 godzin prezentacji wraz z wideo, które wyjaśni Ci wszystko na temat toksycznych osób i rozstania z nimi.

DOSTĘP 24H

Nieprzerwany dostęp z każdego miejsca i urządzenia z Internetem, dzięki czemu doskonalisz swój warsztat kiedy i jak chcesz

Cozy life

EBOOK I PREZENTACJA

Otrzymasz dodatkowo prezentację oraz obszerny eBook wraz z ćwiczeniami.

Najważniejsze zasady wystąpienia publicznego_

WIEDZĘ EKSPERCKĄ

Uczysz się od specjalistki- wieloletniej edukatorki o toksycznych relacjach.

Nazywam się Ewa Skrzypczak i jestem psycholożką, profilaktykiem i terapeutą uzależnień, certyfikowanym coach, terapeuta par, autorka książki “Dlaczego on mi to robi”.

Kiedyś sama byłam w toksycznym związku, w którym zatracałam całą siebie. Doskonale wiem, co czują ofiary toksycznego partnera, jakie są schematy ich działania i niechęć do zmian.

Wiedziałam, że można pragnąć więcej od życia. Pragnęłam spokoju, bezpiecznego związku i stabilności. Jak każda osoba chciałam kochać i być kochana. Moja droga pokazuje, że można to osiągnąć, choć…Należy zacząć od głębokiej pracy nad sobą.

Strasznie się cieszę, że mogę przekazać Ci moją wiedzę, która pomogła już wielu osobom, które pragnęły tego co ja kiedyś. Nie marnuj więcej swojego cennego czasu ! Zacznij już dziś zmieniać swoje życie.

 

Tylko do 15 czerwca promocyjna cena 499,99

349,99