Grupa wsparcia dla osób współuzależnionych

Grupa wsparcia on-line
Współuzależnienie

Czym jest współuzależnienie?

Określenie “współuzależnienie”odnosi się do osoby, która jest w stałym związku z osobą nadużywającą alkoholu, bądź substancji psychoaktywnych. Współuzależnienie jest to utrwalona forma funkcjonowania w
trudnej, niszczącej i długotrwałej sytuacji związanej z patologicznymi
zachowaniami osoby bliskiej. Zycie w takim środowisku powoduje zmiany postrzegania oraz uszczerbek na zdrowi psychicznym. Osoba współuzależniona czuje się zobowiązana do uratowania partnera, niestety często kosztem siebie!Mówiąc dalej o definicji współuzależnienia możemy z całą pewnością określić jako “uzależniony/a wspólnie z…” Partner/ka jest osobą czynnie uzależnioną od środków odurzających, ale osoba współuzależniona jest uzależniony/a od niego, od przejmowania kontroli nad nim/nią, od trwania w tzw. męczennictwie. Niestety ta chęć ratowania partnera/ki jest tak silna, że stajesz się osobą, która po części przyzwala na takie zachowania kompulsywne w domu.

2021-11-22 10.07.30

Dosyć już:


Grupa wsparcia jest skierowana do osób:

Zalety grupy wsparcia?

Grupa umożliwi spojrzenie na własne stany emocjonalne i psychiczne z perspektywy własnej i innych członków grupy pod okiem doświadczonego terapeuty uzależnień. Udział w grupie zapewni szansę redukcji bólu emocjonalnego, poprawy jakości życia, budowanie zdrowych relacji oraz zbudowanie poczucie własnej wartości i ważności.

Termin

Spotkania raz w tygodniu o godzinie 17:00

Koszt

Cena za jedno spotkanie to 90zł.

Prowadząca:

Nazywam się Ewa Skrzypczak i jestem psycholożką, profilaktykiem i terapeutą uzależnień, certyfikowanym coach, terapeuta par, autorka książki “Dlaczego on mi to robi”.

Kiedyś sama byłam w toksycznym związku z osobą czynnie uzależnioną w którym zatracałam całą siebie. Doskonale wiem, co czuje kobieta w  toksycznym  związku oraz jakie błędy popełnia, aby na siłę ratować taki związek

Wiedziałam, że można pragnąć więcej od życia. Pragnęłam spokoju, bezpiecznego związku i stabilności. Jak każda osoba chciałam kochać i być kochana. Moja droga pokazuje, że można to osiągnąć, choć…Należy zacząć od głębokiej pracy nad sobą.

Strasznie się cieszę, że mogę przekazać Ci moją wiedzę, która pomogła już wielu osobom, które pragnęły tego co ja kiedyś. Nie marnuj więcej swojego cennego czasu ! Zacznij już dziś zmieniać swoje życie.

 

O uczestnictwie w grupie decyduje kolejność zgłoszenia.

Grupa zostanie uruchomione po zgłoszeniu odpowiedniej ilości osób!

Zapisy do grupy

Skontaktuj się z nami mailowo kontakt@totwojczas.com.pl, bądź poprzez formularz:

Masz pytania? Napisz do nas

Administratorem Twoich danych osobowych jest Ewa Skrzypczak i przetwarza je na zasadach określonych w Polityce prywatności